ASG multifunkční nabíječka Li-Po, Ni-Mh

výrobce:ASG
katalogové číslo:AS-19430
EAN:
dostupnost: Není skladem
cena bez DPH:814,05 Kč

985,00 Kč

Nabíječka A450 Multi Charger, navržená tak pro airsoftové hráče je efektivní a levný způsob, jak udržet všechny vaše baterie do zbraní ve špičkovém stavu.

A450 je ekonomická, ale vysoce kvalitní balanční nabíječka určená pro nabíjení LiPo, LiFe a LiHV baterií složené z 2-4 článků v režimu vyvážení s vestavěným automatickým balancerem. Pro ty, kteří používají jiné typy baterií, může jednotka také snadno nabíjet 6-8 článkové NiMH baterie.

I přes své malé rozměry má A450 značný výkon 50 W a maximální nabíjecí proud až 4 A. Uživatel může snadno vybrat požadovaný nabíjecí proud (1A, 2A, 3A a 4A) pomocí posuvného přepínače a výběr typu baterie se provádí pomocí snadno použitelných tlačítek. Jakmile nakonfigurujete nabíječku na požadovaná nastavení, červená, žlutá a zelená kontrolka LED vás informuje, že jste zadali správný program. Aby nedošlo k poškození baterie nebo nabíječky, je A450 vybaven ochranou proti zkratu a přepólování, která v případě zjištění problému okamžitě ukončí proces nabíjení. Součástí nabíječky A450 je napájecí kabel, kabel mini Tamiya, kabel T-Dean a návod k použití.
Vlastnosti:

- Vstup 100-240 V
- Přenosný a snadno ovladatelný
- Automatické balancování baterií
- Ochrana proti zkratu a přepólování
- Nastavitelný proud 1 až 4 ampéry
https://www.survive.cz/