Batohy více než 75l

V naší e-shopové kategorii military batohů s kapacitou více než 75 litrů naleznete široký výběr prostorných a odolných batohů určených pro náročné outdoorové aktivity, dlouhodobé výpravy a taktické mise. Tyto batohy poskytují velký objem pro přenášení veškerého potřebného vybavení a zásob.

Naše military batohy s kapacitou více než 75 litrů jsou vyrobeny z odolných materiálů, které odolávají extrémním podmínkám a chrání vaše věci před vlhkostí, opotřebením a poškozením. Jsou vybaveny pevnými popruhy a úchyty, které umožňují snadné nošení a manipulaci s batohem, a často mají také ergonomicky tvarované záda a ramenní popruhy pro pohodlné nošení i při dlouhých výpravách.

Batohy s kapacitou více než 75 litrů nabízejí velký vnitřní prostor s různými odděleními, kapsami a přihrádkami, které umožňují systematické uspořádání a snadný přístup k vašemu vybavení. Některé modely mají také molle panely a připevňovací body, které umožňují připevnění dalšího vybavení a příslušenství.

Procházejte naší kategorií military batohů s kapacitou více než 75 litrů a vyberte si ten správný batoh, který splní vaše potřeby pro dlouhodobé outdoorové aktivity, expedice a taktické mise. Naše batohy jsou pečlivě vybrané s ohledem na jejich kvalitu, odolnost a funkčnost, abyste měli spolehlivý a prostorný prostředek pro přenášení veškerého vybavení a zásob na vašich dobrodružstvích.

Zobrazit více
nejprodávanější produkty
1
Skladem
1 900,00 Kč
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
výrobci
+
dostupnost
+
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 2
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 2

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).