Rozdělání ohně

V kategorii Pomůcky pro rozdělání ohně v přírodě na našem e-shopu najdete široký výběr všeho potřebného pro úspěšné rozdělání ohně a zachování tepla a příjemné atmosféry ve vašich outdoorových dobrodružstvích.

Nabízíme různé druhy zapalovačů, zápalek, křesadel a jiných zařízení, které vám usnadní rozdělání ohně i za nepříznivých podmínek. Naše pomůcky jsou navrženy tak, aby byly spolehlivé, odolné a snadno použitelné, ať už jste začátečníkem v rozdělávání ohně nebo zkušeným outdoorovým nadšencem.

S našimi pomůckami pro rozdělání ohně budete mít zajištěný teplý a útulný tábor, možnost přípravy jídla, vaření, ohřevu a také vytvoření příjemné atmosféry při večerním posezení. Nezapomeňte, že ohněm můžete také signalizovat nebo získat pozornost v případě nouzové situace.

Připravte se na rozdělání ohně ve vašich outdoorových dobrodružstvích s našimi kvalitními pomůckami. Bez ohně není přežití v divočině kompletní, a proto je důležité mít po ruce spolehlivé vybavení.

Zobrazit více
nejprodávanější produkty
1
Zápalky KOMBAT voděodolné sada 4 krabičky
Zápalky KOMBAT voděodolné sada 4 krabičk...
Skladem
90,00 Kč
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
výrobci
+
dostupnost
+
výrobci
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 5
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 5

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).